SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
golf 6 1.6
Çmimi :
€13,500.00
Kategoria :
Postuar :
5 Shtator '15
Lloji :
VW GOLF
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
40,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2012
ID e produktit :
96092
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Viti 2012Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
timy
Ferizaj
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »