SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet BMW 535 - 1991
Çmimi :
€5,700.00
Kategoria :
Postuar :
3 Shtator '15
Lloji :
BMW 535
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
138,050
Motori (kubik) :
535.00
Viti :
1991
ID e produktit :
96100
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet BMW 535 Viti 1991

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Artan
Gjakova
o44 245 894 - 045647882
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »