SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
bmw 530
Çmimi :
€9,000.00
Kategoria :
Postuar :
3 Shtator '15
Lloji :
BMW 530
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
18,000
Viti :
2004
ID e produktit :
96105
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
bmw 530 Full extra kontakt ose viver 045528273 viber +38649300273 boi edhe ndrrim qmimi 9000
Informata rreth publikuesit
autovetura
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »