SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet vw golf 5 ne gjendje prefekte
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Shtator '15
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
25,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
ID e produktit :
96156
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vw golf 5 ne gjendje shum prefekte 1.9 tdi vetura asht sport fellne 18 col te gjitha serviset i ka tkryra
Informata rreth publikuesit
frenki
Prishtinë
0037745900374
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »