SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet golf 4
Çmimi :
€5,400.00
Kategoria :
Postuar :
3 Shtator '15
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2000
ID e produktit :
96174
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 4 TDI di te kuqe,6shpejtesi,viti 2000,lekur,nxemje n'karika,navigacion,bluetooth,aux,kamer mrapa,senzora,muzik extra,climatronic,drita xenon,gomat e dimrit te reja etj. ne gjendje shum te rregullt,ju mirepresim

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
John
044 343 768 049 449 499
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »