SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
TARABANT OLDTAIMER
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
27 Dhjetor '15
Lloji :
Trabant 601
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
6,000
Motori (kubik) :
1.00
Viti :
1970
Ekstra :
Immobiliser, Child Locks
ID e produktit :
96191
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet vetura e vjeter tarabant 601 ashtu siq shifet ne fotoper ma shum tel viber .. vrejtje(vetura nuk ka dokumenta)
+377 45 367 719
Informata rreth publikuesit
Arlind
Ferizaj
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »