SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes 190
Çmimi :
€2,400.00
Kategoria :
Postuar :
3 Shtator '15
Lloji :
Mercedes 190
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
275,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1990
ID e produktit :
96192
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet mercedesi 190 diesel ka 2000 kubik 6 fraksionesh ne gjendje te mire teknike hargjime shum te vogla 5.5 autoban 7.0 lokal goma m+s 15 inc radion e ka shum te mire dvd player mp3 tv toksor bluetoth me telefon qe lidhet per thirrje e shum opsione te tjera.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gëzim
Gjilan
045590820
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »