SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fiat Scudo 270L
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Shtator '15
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
52,632
Motori (kubik) :
1.23
Viti :
2009
ID e produktit :
96197
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Furgoni ne shitje Fiat Scudo 270L dizel viti i prodhimit 2009 kilometra te kaluara 0.52632 koha e rigjistrimit 1 vit.
Informata rreth publikuesit
Ardit
Kosovo
Kosovo [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »