SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
mitsubishi pajero 2000€ ose me ndres
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Shtator '15
Lloji :
Mitsubishi Pajero
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
100,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
1991
ID e produktit :
96198
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
mitsubishi 2.5 diezel 1991 3 porta xhama elektrik

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Rini
Lushnjë
0692567945
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »