SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 320d
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
4 Shtator '15
Lloji :
BMW 320D
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
263,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Sensor Parkingu, Spoiler, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
96241
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes bmw 320 dizell 2.0 viti 2001 rexhistrim edhe 11muaj servisin e sapokryer filteea set si dhe vajin e ndrrum vetura ka radion me usb bloteth subofer si dhe zmadhues zeri esp senzora parkingu klima tronik ejtPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shqipdon
Hajvali
045585235
Hajvali [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »