SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Renault Twingo
Çmimi :
€3,490.00
Kategoria :
Postuar :
4 Shtator '15
Lloji :
Renault Twingo
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
2
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
147,000
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
96246
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Renault Twingo, 1.2 benzin
Viti i prodhimit: 2003
Vetura posedon:
Klim
Airbag
2 par goma: te dimirit dhe te veres me bandash
Xhamat elektronik
CD, Radio
I ardhur nga gjermania, me liber te servisit dhe me te gjith dokumentacionin e nevojshem mbi kontrollimin dhe gjendjen teknike te vetures.
I doganuar dhe regjistruar me 22/06/2015

Tel 049303085
Informata rreth publikuesit
guri.gashi
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »