SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Benz 250 D 11 muaj regjistrim , 1991
Çmimi :
€2,250.00
Kategoria :
Postuar :
7 Shtator '15
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
2500.00
Viti :
1991
ID e produktit :
96259
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen Mercedes Benz 250, ne gjendje shume te mire. -Viti 1991 -11 muaj regjistrim -5 shpejtsi -Gomat krejtsisht te reja -Alarm -ABS -Dyert me central -Interieri i ri -Cd me aux Çmimi 2250€ per me shume info kontaktoni ne numerin 044366866 (ose viber +377...)

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Drilon
Prishtinë
049564416
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »