SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Benz - Cl500 2005
Çmimi :
€8,000.00
Kategoria :
Postuar :
6 Shtator '15
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
120
Motori (kubik) :
5.00
Viti :
2005
ID e produktit :
96269
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Cl500 e vitit 2005, e sapo ardhur nga Anglia. Makina eshte ne gjendje perfekte dhe me te gjitha sherbimet e kryera. Cmimi 8000 euro ose nderrohet me nje makine tjeter.
Informata rreth publikuesit
Diti
Tirana, Albania
+355692112933
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »