SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Vw t4 viti 2000 1.9
Çmimi :
€3,570.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '15
Lloji :
Volkswagen Transporter
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
225,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2000
ID e produktit :
96280
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet kamionet duplekabin viti i prodhimit 2000 pa dogan ne gjendje shum te mir central. hidrulik kontakti 044699930 049429640 si dhe viber +38649429640Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shefqet
Mitrovica, Kosovo
044 699 930 049 429 640
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »