SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet alfa rome 2001 2.4 dizel
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Shtator '15
Lloji :
Alfa Romeo Alfa 164
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
20,000
Motori (kubik) :
2.40
Viti :
2001
ID e produktit :
96283
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet alfa rome ne ngjendje tmir bojm ndrim me golf 4 ose golf 5 per me shum info tel 045 601 949Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
frenki
Prishtinë
0037745900374
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »