SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot viva city 2002
Çmimi :
€530.00
Kategoria :
Postuar :
5 Shtator '15
Lloji :
Peugeot
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
27,763
Motori (kubik) :
4.90
Viti :
2002
ID e produktit :
96309
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet peugeot viva city shum e ruajtur , eshte shume ekonomike me full rezervuar shkon deri ne 230 km pa problem , eshte ne gjendje te rregullt teknike motori eshte 49 kubik , ka dogan rexhistrim nuk ka , pres bleres seriozPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bledar
Prizren
049228010
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »