SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Pasat 2011
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Shtator '15
Lloji :
Volkswagen Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
154,722
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2011
ID e produktit :
96313
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet pasat 2011 ne gjendje shum te mirPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
granit
Pejë
049268282
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »