SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Vetura Seat Alhambra
Çmimi :
€6,100.00
Kategoria :
Postuar :
6 Shkurt '16
Lloji :
Seat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
96326
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Seat Alhambra TDI Me ( I ) Tkuqe Ne Gjendje Shum Te Mir i Sa Po Doganuar Ka Regjistrim Edhe 11 Muaj . Per me shum informata te interesuarit mund te kontaktoj ne numrin e telefonit

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Lumbardh
Zürich, Switzerland
+4176 560 0414
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »