SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW JETTA 1.9 TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Shkurt '16
Lloji :
Volkswagen Jetta
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
370
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
ID e produktit :
96346
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura VW JETTA 1.9 dizell ne gjendje te shkelqyer e sa po ardhur nga amerika e sapo doganuar regjistruar vetura posedon dy qelsa automatik DSG TIPTRONIK tempomat lekur ngjyr kremt nxemje ne karrika , klim abs centrall per me shume kontaktoni 044 132 163
Informata rreth publikuesit
Auto Pjesë & Servis ENSARI
Ferizaj
044 132 163
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »