SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renaul Scenic 2.0 2001
Çmimi :
€850.00
Kategoria :
Postuar :
5 Shtator '15
Lloji :
Renault Scenic
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
193,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2000
ID e produktit :
96357
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Renault Scenic, viti i prodhimit 2000. Motorri 2.0 benzin. Automatik tiptronic. I pa doganuar. Dora e pare ne KS i ardhur nga zvicrra.Posedon:KlimKarriga me nxemjeDritare elektronikePasqyre elektronikeFellne te aluminit etjPer me shume info kontaktoni ne: 049318948

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Lorik
Pristina
049318948
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »