SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet vw passat w8 4.0 benzin 4motion
Çmimi :
€6,000.00
Kategoria :
Postuar :
5 Shtator '15
Lloji :
Volkswagen Passat
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
135,000
Motori (kubik) :
4.00
Viti :
2004
ID e produktit :
96359
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes passat w8 275ps lekure full extra 4x4

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ali
045519259
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »