SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet Fiat Punto-sport -2001
Çmimi :
€1,300.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor '15
Lloji :
Fiat Punto
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
35,000
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2001
ID e produktit :
96364
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Fiat Punto sport e vitit 2001,ne gjendje shume te mire ,me letra te rregullta,motorr 1.2 benzine,impiant gazi ,ngjyre gri, 2 dyer ,6 marsha.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
eno
Prishtinë
00 355 69 560 2750
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »