SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Touareg 2.5
Çmimi :
€8,600.00
Kategoria :
Postuar :
20 Shtator '15
Lloji :
Volkswagen Touareg
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Tourer
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
218,542
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
96378
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes touareg ne gjendje te rregullt full paisje 2.5 tel:044404505
Informata rreth publikuesit
Ardian
Prishtinë
mazgit [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »