SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet audi a3
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
5 Shtator '15
Lloji :
Audi A3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1999
ID e produktit :
96379
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi a3 1.8 benzin me 3 dyer me dogan veshje lekure e gatshme per cdo lloj prove viti 99

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Klodian
Tirana, Albania
0674883247 ose viber 0696969113
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »