SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes opel tiger
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
8 Tetor '15
Lloji :
Opel Tigra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
1996
ID e produktit :
96389
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes opel tiger 1996 1.4 benzin ne gjendje shum te regullgPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ajshe
Drenas
049363757
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »