SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes audi a6
Çmimi :
€8,000.00
Kategoria :
Postuar :
13 Shtator '15
Lloji :
Audi A6
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2006
ID e produktit :
96399
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
audi a6 2.7 2006 pa doganPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Sami
Bergamo, Italy
044619149
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »