SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
fiat ponto 1.2 benzin
Çmimi :
€2,400.00
Kategoria :
Postuar :
6 Shtator '15
Lloji :
Fiat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2004
ID e produktit :
96412
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet fiat punto 1.2 benzin 2004 me 4 muj regjistrim

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
driton
Prishtinë
045506668
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »