SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ford Mondeo - 2001 - 2.0 dizell
Çmimi :
€3,600.00
Kategoria :
Postuar :
7 Shtator '15
Lloji :
Ford Mondeo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
318,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2001
ID e produktit :
96419
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ford Mondeo - 2001 - 2.0 dizell
Boj ndrrim edhe me kombi te mir!Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Trimor
Ferizaj
049828188
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »