SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jetta cat
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor '15
Lloji :
VW JETTA
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
1,588
Motori (kubik) :
99999999.99
Viti :
1990
ID e produktit :
96425
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet VW Jetta cat vetur i ka 4 dyer dizel viti 1990 regjistrim i ka 11 muaj .

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bini
049691831
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »