SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
mercedes e220 viti 2000
Çmimi :
€3,300.00
Kategoria :
Postuar :
6 Shtator '15
Lloji :
Mercedes E 220
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
243,000
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio
ID e produktit :
96428
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes mercedes e 220 viti prodhimit 2000 regjistruar tani nje muaj me pare do te thot regjistrim ka deri me date 15.08.2016 nr i tel kontaktues 044875726 044768709 nr viberit 0046721749923
Informata rreth publikuesit
Bujar
Malmö, Sweden
Malmö, Sweden [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »