SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes aprila 125 cc
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
6 Shtator '15
Lloji :
Aprilia
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
6,800
Motori (kubik) :
125.00
Viti :
1997
ID e produktit :
96433
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes aprila 125 cc ne gjendje te rregull t dhe shum i ruajtur. Per me shum info. Kontaktoni ne viber +37745902176

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gentian
Gjilan
045902176
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »