SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault Laguna 2.2dci 2002
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
6 Shtator '15
Lloji :
Renault Laguna
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
265,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, CD Player, Xhama Elektrikë, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Sensor Parkingu
ID e produktit :
96438
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Renault Laguna 2.2dci ne gjendje te rregull per me shum informata mundeni me thirr ne numer te telefonit: 044-202-926/ 049-202-926
Bejm edhe ndrrim me ndonje vetur tjeter.
6+1 shpejtesi
Regjistrim me targa te Kosoves
Informata rreth publikuesit
Beg
Therandë
049-855-992
Grejkoc [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »