SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet audi A8 2005
Çmimi :
€12,999.00
Kategoria :
Postuar :
6 Shtator '15
Lloji :
Audi A8
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
4.00
Viti :
2005
ID e produktit :
96455
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi A8 4.0 quattro 2005 full extra ne gjendje shum te mir

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Noli
044375872
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »