SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Gilera Nexus 500 cc 2005
Çmimi :
€1,850.00
Kategoria :
Postuar :
6 Shtator '15
Lloji :
Piaggio
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
5,600
Motori (kubik) :
500.00
Viti :
2005
ID e produktit :
96456
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Gilera Nexus 500 cc viti 2005 ne gjendje te mire

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Veton
044/049-488-112
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »