SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Golf 4
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
6 Shtator '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
193
Motori (kubik) :
131.00
Viti :
2002
Ekstra :
CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags, DVD Player
ID e produktit :
96479
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Makina golf 4 ne gjendje shum te mir. makina ndodhet ne tiran makina i ka letrrat e paguara deri ne 2016 gomat i ka sapo te vena makina eshte me tdi (di te kuqe ) me 6 marshe makina ka 193 mij kilometrra te sakta makina esht e vitit 2002 per me pak fjal fotot flasin vet. Mund te kontaktoni ne numrin 0682693817 ose ne WhatsApp Ne numrin 0684347463
Informata rreth publikuesit
Ejbi
Tirana, Albania
ne laprak [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »