SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Vollsfagen Syncro 2001
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Shtator '15
Lloji :
Citroën
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
ID e produktit :
96484
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Wolsfagen 1.9 Turbo

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Taulant
Prishtinë
049-180-367
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »