SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A3 2.0 170 ps
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Shtator '15
Lloji :
Audi A3
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
198,346
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
Ekstra :
ABS, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
96491
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes audi a3 2.0 tdi 2009
Shes Audi A3 2.0 dizell 170ps ngjyr e bardh, panoram, navigacion me dy memory card, led para dhe mbrapa.
Te gjitha serviset i ka te kryera ne serviset e autorizuara te Audi-s dhe posedoj te gjitha fakturat e servisimeve. Sa i perket kilometrazhes ju garantoj por mund te behet verifikimi ku ju deshironi.

numri kontaktues 049 811 681 ose 045 860 840
Informata rreth publikuesit
ardian
Prishtinë
049 811 681
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »