SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf GTI 215pk-160kw 1.8Turbo 20v
Çmimi :
€4,700.00
Kategoria :
Postuar :
7 Shtator '15
Lloji :
VW GOLF
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
145,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1998
ID e produktit :
96493
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Volkswagen golf 4 09/1998145 000km215pkFull option, gps, 6cd,Fotelat likur RECARO sport seets Service historikeVeture ne Belgjike

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arlind
Ferizaj
00 32 465502306
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »