SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Volkswagen T2
Çmimi :
€5,200.00
Kategoria :
Postuar :
27 Dhjetor '15
Lloji :
Volkswagen Camper
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
1600.00
Viti :
1988
ID e produktit :
96494
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Volkswagen T2 1.6 turbo dizell, ne gjendje shume te mire i ruajtur, komforn ekstra, ndriqim, tavolin, shtrat gjumi etj.
Informata rreth publikuesit
arbenit
Burim
049210867
Burim [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »