SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A6
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Tetor
Lloji :
Audi A6
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
300,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
1999
Ekstra :
ABS, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike
ID e produktit :
96500
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi A6 2.5 Tdi S-line
Viti 1999
Klimatronik
Tiptronik
Xnon
Interier S-line
Servis seti komplet rryti i dhembezor me shpanera
Bosch pumpa (e nderruar para nje jave)
Regjistrimi deri ne maj 2016
Dy pare bandash me guma ( dimer dhe vere)
Vetura ne gjendje shume te mire ...
Telefono dhe mund te diskutojme per cmim
Informata rreth publikuesit
Hammi
Prizren
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »