SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi 80 1.6 tdi
Çmimi :
€1,100.00
Kategoria :
Postuar :
7 Shtator '15
Lloji :
Audi 80
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1989
ID e produktit :
96501
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi 80 1.6 Turbo diesel intercooler motorri shum shum i mir po ashtu edhe karaseria eshte shum e mir nuk ka nevoj per asnje investim tash eshte i servisuar ka regjistriim deri me 10.09.2015 audi ka centrall per mbyllje , vlen te ceket se shpenzimet i ka shum te vogla , per dokumeta ju garantojm dhe per shum sene rreth kerrit mund te thirrni dhe te kontaktojm ne kete numer te tel 045 54 77 55 kush eshte i interesuar Pres blers serioz dhe ndrrim nuk bej , ju lutem sms mos dergo

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Enis
Prizren
045547755
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »