SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GOLF 6 VITI 2010
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Shtator '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
145,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2010
ID e produktit :
96509
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 6 viti 2010 ne gjendje te shkelqyer

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Krenar
Prizren
044/440/461
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »