SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ford Focus 2003
Çmimi :
€2,800.00
Kategoria :
Postuar :
7 Shtator '15
Lloji :
Ford Focus
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
230
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2003
ID e produktit :
96512
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ford Focus 1.8 Benzin Viti I Prodhimit 2003 regjistrim ka edhe 11 muj eshte ngjendje te Rregullt
Informata rreth publikuesit
Rinor
Ferizaj
044-323-717
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »