SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet opel signum
Çmimi :
€5,000.00
Kategoria :
Postuar :
7 Shtator '15
Lloji :
Opel
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
174
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2005
ID e produktit :
96531
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet opel signum 3.0 me ks 11 muaj

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
leo
Prizren
044273366
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »