SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet VW Golf VI 2.0 TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Shtator '15
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
206,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
ID e produktit :
96556
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW Golf VI 2.0 TDI
Automatik,
Timon multifunksional,
Shpejtesit ne timon F1,
Sensor parkimi,
Auba karbon,
Regjistrim deri ne Qershor 2016,
Te gjitha serviset e kryera
Nr. kontaktues: 044-580-039
Informata rreth publikuesit
Dielli
044580039
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »