SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
touran
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Shtator '15
ID e produktit :
96581
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES TOURAN 1.9 TDI AUTOMATIK 7 ULSE VITI 2006 ESHT NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE HARGJIMET E VOGLA POSEDON:KLIMATRONIK.ABS.AIRBAG.ESP.HIDROLIK.CENTRALL.GJAMAT ME RRYM.PASQYRET ME RRYM.BORD KOPJUTER.FELLNE.REGJISTRIM 4 MUAJ PER ME SHUM NE NR 044136605
Informata rreth publikuesit
rrahim
Prishtinë
044136605
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »