SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
golf
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
7 Shtator '15
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1994
Ekstra :
CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
96590
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Golf3 in qe eshte turbo dizel 1.9
te vitit 1994 eshte ne gjendje te rregullt.
posedon 4 dyer.
vetura ka regjistrim deri ne fund te muajit dhjetor te ketij viti.
Vetura posedon xhamat,pasqyrat dhe siberin elektronik.
Golf 3 posedon uleset te golf 4 it.
po ashtu ka dritat ksenon dhe posedon edhe fellnat te dimrit.
po ashtu jan edhe amortizerat te gvintum.
Informata rreth publikuesit
erol
Prizren
044936937
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »