SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet E270
Çmimi :
€5,990.00
Kategoria :
Postuar :
8 Shtator '15
Lloji :
Mercedes-Benz C-220CDI
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
13,000
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2004
ID e produktit :
96607
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet nuk ndrrohet mercedes E270 isapo ardhur nga italia

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
mujabi
Prishtinë
049173187
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »