SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet ndrrohet me Dru
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
8 Shtator '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
2,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1988
ID e produktit :
96609
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
golf 1.6 turbo diezel me targa KS

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
mujabi
Prishtinë
049173187
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »