SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet passat 1.8T benzin
Çmimi :
€4,300.00
Kategoria :
Postuar :
8 Shtator '15
Lloji :
Volkswagen Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
23,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2001
ID e produktit :
96616
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes passatin 1.8T benzin ne gjendje shum te mir ,dhe shum i ruajtun si jasht ashtu edhe brenda .vetura ppsedon:klimatronik funksionale,karriket me nxemje,mbyllje qendrore,karrikat gjysem lekur ,liber te serivisit ,dy qelsa,alufellne me goma te reja ,ndrrim nuk bej ,prese bleres serioz.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Selver
Gjilan
044413871
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »